Aww ...
am plans de prea multe ori la filmul asta! nu mai citesc inca o data, ca-mi dau lacrimile iar :))
Cat imi place...iubesc filmele feeling-oase:)
Vă mulțumim pentru că ne vizitați blogul și pentru comentariile voastre. Contează foarte mult pentru noi să vă aflăm gândurile :). Dacă ați pus o întrebare, reveniți, cu siguranță vă vom răspunde!
Aww ...
RăspundețiȘtergeream plans de prea multe ori la filmul asta! nu mai citesc inca o data, ca-mi dau lacrimile iar :))
RăspundețiȘtergereCat imi place...iubesc filmele feeling-oase:)
RăspundețiȘtergere