Dupa ce am citit primul volum pe care l-am castigat pe blog-ul vostru, am ramas dornica sa citesc mai mult si mai mult. Ocazia ideala sa imi achizitionez acum intreaga serie.:)
Vă mulțumim pentru că ne vizitați blogul și pentru comentariile voastre. Contează foarte mult pentru noi să vă aflăm gândurile :). Dacă ați pus o întrebare, reveniți, cu siguranță vă vom răspunde!
Chiar voiam de multa vreme cartile! Am cautat la mai multe librarii online, sau nu, si tot stocul este epuizat :( Multumiiiiiiiim!
RăspundețiȘtergereCautate carti mai sunt...Multumim de anunt.
RăspundețiȘtergereIn sfarsit, niste coperti pe masura seriei.
RăspundețiȘtergereDupa ce am citit primul volum pe care l-am castigat pe blog-ul vostru, am ramas dornica sa citesc mai mult si mai mult. Ocazia ideala sa imi achizitionez acum intreaga serie.:)
RăspundețiȘtergere