Doamne, niciodata nu ma satur de Disney:)).Desenele copilariei, inca imi place sa le vizionez,am asa un suflet de copil:). And he's right ,he's a guy:)))
Vă mulțumim pentru că ne vizitați blogul și pentru comentariile voastre. Contează foarte mult pentru noi să vă aflăm gândurile :). Dacă ați pus o întrebare, reveniți, cu siguranță vă vom răspunde!
:))
RăspundețiȘtergereprima data am citit he's gay :))
Doamne, niciodata nu ma satur de Disney:)).Desenele copilariei, inca imi place sa le vizionez,am asa un suflet de copil:).
RăspundețiȘtergereAnd he's right ,he's a guy:)))
:)) Mereu găseşti citate bune în filmele de la Disney :)) Şii cu afirmaţii adevărate :))
RăspundețiȘtergere