DA!! A aparut <3 De cand o astept :D Sper sa am posibilitatea s-o comand curand
Eu nu am citit seria, primul volum si deocamdata nu o sa il cumpar pe al doilea
Vă mulțumim pentru că ne vizitați blogul și pentru comentariile voastre. Contează foarte mult pentru noi să vă aflăm gândurile :). Dacă ați pus o întrebare, reveniți, cu siguranță vă vom răspunde!
DA!! A aparut <3 De cand o astept :D Sper sa am posibilitatea s-o comand curand
RăspundețiȘtergereEu nu am citit seria, primul volum si deocamdata nu o sa il cumpar pe al doilea
RăspundețiȘtergere