vai abia astept ..sambata asta ma duc sa-l vad:D
Iubesc scena asta din film :))
"Then don't." Superb, Twilight este preferatul meu.
Vă mulțumim pentru că ne vizitați blogul și pentru comentariile voastre. Contează foarte mult pentru noi să vă aflăm gândurile :). Dacă ați pus o întrebare, reveniți, cu siguranță vă vom răspunde!
vai abia astept ..sambata asta ma duc sa-l vad:D
RăspundețiȘtergereIubesc scena asta din film :))
RăspundețiȘtergere"Then don't." Superb, Twilight este preferatul meu.
RăspundețiȘtergere