Da, şi mie mi-a plăcut cel mai mult prima parte. Mi-e chiar dor de atmosfera nebună care era creată în vremea aceea. Cei care au vechime, ştiu despre ce vorbesc ;)
Vă mulțumim pentru că ne vizitați blogul și pentru comentariile voastre. Contează foarte mult pentru noi să vă aflăm gândurile :). Dacă ați pus o întrebare, reveniți, cu siguranță vă vom răspunde!
Cea mai iubita parte a mea. Primul film din serie.
RăspundețiȘtergeredraguta partea din film..:)...spider-monkey..:))
RăspundețiȘtergereDa, şi mie mi-a plăcut cel mai mult prima parte. Mi-e chiar dor de atmosfera nebună care era creată în vremea aceea. Cei care au vechime, ştiu despre ce vorbesc ;)
RăspundețiȘtergereAm iubit "You can't trust vampires. Trust me" din prima.
RăspundețiȘtergereCe vremuri..
Chiar dragut:d
RăspundețiȘtergereCe dragut !!!!
RăspundețiȘtergereIntotdeauna Bella se imbujoreaza cand e in prezenta lui Edward ! :)
Filmul meu preferat.Ador partea asta din film :X
RăspundețiȘtergereOh, asta a fost o parte foarte frumoasa:)):X
RăspundețiȘtergere