De data aceasta postarea va fi mai diferita. A venit vremea sa ne amintim de cateva melodii foarte frumoase din "Twilight", care sunt preferatele mele:
Gosh! Acestea sunt si preferatele mele din Twilight. Iar cand ma gandesc ca pe o varianta a melodiei "Flightlessbird, American mouth" vor dansa Edward si Bella la nunta...:X
Vă mulțumim pentru că ne vizitați blogul și pentru comentariile voastre. Contează foarte mult pentru noi să vă aflăm gândurile :). Dacă ați pus o întrebare, reveniți, cu siguranță vă vom răspunde!
Ador melodiile ! In special Decode si Bella`s lullaby :))
RăspundețiȘtergereOf..:(( Imi vine sa plang cand ma gandesc ca peste 1 an se va termina totul, asa cum s-a intamplat si cu Harry Potter. Bestiale melodiile<3
RăspundețiȘtergereGosh! Acestea sunt si preferatele mele din Twilight. Iar cand ma gandesc ca pe o varianta a melodiei "Flightlessbird, American mouth" vor dansa Edward si Bella la nunta...:X
RăspundețiȘtergeredin ultimul videoclip ador partea aia din film..mai ales melodia..:X
RăspundețiȘtergereBella's lullaby su American mouth mi-au intrat la inima din prima:X
RăspundețiȘtergeretoate 5..preferatele mele..:)
RăspundețiȘtergere