În timp ce citiți creații noi, plus continuările postate de Krisz, vă voi da o doză de muzică pe care a fost recomandată de alții.
JustLaugh ne-a trimis două melodii frumoase.
JoJo - Disaster
Bruno Mars - It Will Rain
Kyky ne-a trimis 3 melodii la fel de frumoase ca și precentele.
James Morrison - Broken Strings ft. Nelly Furtado
Justin Timberlake - Cry Me A River
Mariah Carey - Without You
EDIT LATER:
Adriana m-a rugat foarte frumos să mai adaug o piesă la acest post. Se numește New Age - Love Is A Pain.
Vouă cum vi se par?
@ alexya nu te-am rugat foarte frumos. te-am rugat cel mai frumos din toata lumea cerutului frumos :))
RăspundețiȘtergeresuper melodii <3<3<3
multumesc..:)...frumoase si celelalte melodi...;)
RăspundețiȘtergereooo, da:X Bruno Mars.:X Foarte frumoase melodiile:D
RăspundețiȘtergereImi place Cry me a river de cand ma stiu. Si James Morrison e super!
RăspundețiȘtergere