Cat de tare !!!!!!! Abia astept filmul :)
Cum mi se pare?? Superb, l-am mai vazut de 30 de ori pana acum;))
Imi place mult trailerul, sper ca va fi un film reusit.
in sfarsit mai multe detali...si depaseste 1 min...imi place ce am vazut..:>
Excelent! Merita toata lauda!
Vă mulțumim pentru că ne vizitați blogul și pentru comentariile voastre. Contează foarte mult pentru noi să vă aflăm gândurile :). Dacă ați pus o întrebare, reveniți, cu siguranță vă vom răspunde!
Cat de tare !!!!!!! Abia astept filmul :)
RăspundețiȘtergereCum mi se pare?? Superb, l-am mai vazut de 30 de ori pana acum;))
RăspundețiȘtergereImi place mult trailerul, sper ca va fi un film reusit.
RăspundețiȘtergerein sfarsit mai multe detali...si depaseste 1 min...imi place ce am vazut..:>
RăspundețiȘtergereExcelent! Merita toata lauda!
RăspundețiȘtergere