Of !!!! Mai este atat de putin ....si totusi atat de mult :( Superbe pozele ! Dar totusi ma intreb daca Edward va fi stralucitor in film . Adica ,..stiti voi , unde merg ei acolo e soare !
Salut fetelor, azi am fost la Breaking Dawn. In Bruxelles a fost premiera. Este un film foarte bine realizat. Muzica este fenomenala, scenele cu lupii foarte intense. Nunta este de vis. Are si multe momente amuzante. Dar...Kristen m-a dezamagit total. A jucat rolul ei ca intodeauna foarte plictisita, fara emotii. Doar la nunta si la nastere se mai misca un pic. Scuze daca am suparat pe cineva. Insa, asta e parerea mea. Astept si parerile voastre.
eu cred ca Kristen a jucat cel mai bine in filmul asta...sunt niste faze superbe ,iar altele ce te lasa masca..nu pot sa cred ca mai trebuie sa astept un an pentru urmatorul:(
Vă mulțumim pentru că ne vizitați blogul și pentru comentariile voastre. Contează foarte mult pentru noi să vă aflăm gândurile :). Dacă ați pus o întrebare, reveniți, cu siguranță vă vom răspunde!
Of !!!! Mai este atat de putin ....si totusi atat de mult :(
RăspundețiȘtergereSuperbe pozele !
Dar totusi ma intreb daca Edward va fi stralucitor in film . Adica ,..stiti voi , unde merg ei acolo e soare !
Ceee draguti sunt!Stephany are dreptate...Edward va straluci???
RăspundețiȘtergereSalut fetelor, azi am fost la Breaking Dawn. In Bruxelles a fost premiera. Este un film foarte bine realizat. Muzica este fenomenala, scenele cu lupii foarte intense. Nunta este de vis. Are si multe momente amuzante. Dar...Kristen m-a dezamagit total. A jucat rolul ei ca intodeauna foarte plictisita, fara emotii. Doar la nunta si la nastere se mai misca un pic. Scuze daca am suparat pe cineva. Insa, asta e parerea mea. Astept si parerile voastre.
RăspundețiȘtergereeu cred ca Kristen a jucat cel mai bine in filmul asta...sunt niste faze superbe ,iar altele ce te lasa masca..nu pot sa cred ca mai trebuie sa astept un an pentru urmatorul:(
RăspundețiȘtergere