OMG!!Daaaa,iubesc scena asta!! So cute!!!! <3
Eu il iubesc pe Theodore! E asa scump si dulce :X
Ce dragut ar fi daca si-n realitate s-ar proceda asa :), foartee frumoasa scena :o3
Da, am vazut filmul si mi-a placut foarte mult. :D
cat de draguti pot fi!!! sunt atat de scumpi ca-ti vine sa-i iei in brate de dulci ce sunt♥♥♥
Vă mulțumim pentru că ne vizitați blogul și pentru comentariile voastre. Contează foarte mult pentru noi să vă aflăm gândurile :). Dacă ați pus o întrebare, reveniți, cu siguranță vă vom răspunde!
OMG!!Daaaa,iubesc scena asta!! So cute!!!! <3
RăspundețiȘtergereEu il iubesc pe Theodore! E asa scump si dulce :X
RăspundețiȘtergereCe dragut ar fi daca si-n realitate s-ar proceda asa :), foartee frumoasa scena :o3
RăspundețiȘtergereDa, am vazut filmul si mi-a placut foarte mult. :D
RăspundețiȘtergerecat de draguti pot fi!!! sunt atat de scumpi ca-ti vine sa-i iei in brate de dulci ce sunt♥♥♥
RăspundețiȘtergere