Ce pot să zic? Ador melodia, versurile, sunt superbe. Ador și clipul oficial, vă veți da seama că este una din melodiile de pe soundtrack-ul filmului ”Breaking Dawn” când îl veți vedea:
Daca comanda e de 85 lei e gratuit transportul, iar daca e mai mica de aceasta suma, taxele postale se calculeaza in functie de pretul coletului si de greutate.
Si mie imi place foarte mult melodia,pur si simplu e superba si versurile foarte interesante ,sper sa puneti cat mai multe postari la"Music for our souls"pentru ca tot ce a fost pana acum postat a fost minunat.
Deci NU POT SA CRED !!!!!! Melodia asta am ascultat-o toata saptamana !!!!!!!!!!! Imi place la nebunie !!! Si chiar parca descrie perfect povestea dintre Edward si Bella !!!! :( Aww....Cat de dragut !!!
mie imi place foarte mult acesta melodie ...este foarte frumoasa melodia ... o ascult in continuu si nu ma plictisesc ...ma calmeaza :D ..se potriveste foarte bine in film . apropo...abia astept sa apara filmul
Vă mulțumim pentru că ne vizitați blogul și pentru comentariile voastre. Contează foarte mult pentru noi să vă aflăm gândurile :). Dacă ați pus o întrebare, reveniți, cu siguranță vă vom răspunde!
…poti sa-mi zici te rog frumos cat este transportul de pe elefant si daca conteaza de cantitate??:)….mss:D
RăspundețiȘtergereDaca comanda e de 85 lei e gratuit transportul, iar daca e mai mica de aceasta suma, taxele postale se calculeaza in functie de pretul coletului si de greutate.
RăspundețiȘtergereeu cand am comandat am dat cam 11-12 lei pe taxele postale.
RăspundețiȘtergeremelodia este superba, am vazut si videocipul cu sece din film, se potriveste foarte bine cu povestea dintre edward si bella
RăspundețiȘtergereSi mie imi place foarte mult melodia,pur si simplu e superba si versurile foarte interesante ,sper sa puneti cat mai multe postari la"Music for our souls"pentru ca tot ce a fost pana acum postat a fost minunat.
RăspundețiȘtergerefoarte frumoasa melodia ;X
RăspundețiȘtergereDeci NU POT SA CRED !!!!!! Melodia asta am ascultat-o toata saptamana !!!!!!!!!!!
RăspundețiȘtergereImi place la nebunie !!!
Si chiar parca descrie perfect povestea dintre Edward si Bella !!!! :( Aww....Cat de dragut !!!
mie imi place foarte mult acesta melodie ...este foarte frumoasa melodia ... o ascult in continuu si nu ma plictisesc ...ma calmeaza :D ..se potriveste foarte bine in film .
RăspundețiȘtergereapropo...abia astept sa apara filmul
Si mie imi place mult melodia, e minunata :X
RăspundețiȘtergereSi eu abia astept sa apara filmul !!! Va vine sa credeti ? 18 zile !!!!! 3 saptamani luuuuuuungi !!!
RăspundețiȘtergereda da da.. clar rubrica asta devine preferata mea ♥♥♥ only good shit:))
RăspundețiȘtergere