De Halloween, în zilee 29, 30 și 31, vă puteți comanda orice titlu Leda sau Corint Junior cu 50% reducere și transport gratuit!!
Și în acest caz cred că ar trebui să vă anunț să profitați de această incredibilă ofertă, fiind gratuit transortul acum, pentru că:
Incepand cu 1 noiembrie, pentru comenzile mai mici de 70 lei, transportul va fi suportat de catre cumparator. Tarifele sunt de 5 lei + TVA pentru Bucuresti si 11.1 lei + TVA pentru tara, indiferent de comanda.
In cazul precomenzilor, taxele de livrare sunt suportate de editura.
oricand sunt binevenite promotiile de la Leda
RăspundețiȘtergereDeci daca dam comanda azi , maine sau poimaine , tramsportul va fi gratuit ?
RăspundețiȘtergereSuper !!!!!
Da, asa ca te sfatuiesc sa profiti de zilele astea, si de reducerea foarte mare!
RăspundețiȘtergeredeja mi-am dat comanda ! :D Mi-am luat " Mai las-o moale cu fantomele " . De mult imi doream cartea , dar mi se parea prea scumpa ( Costa 40 de lei dar cu oferta , am luat-o la 20 de lei ) Yeiiiii !!!!!! Sunt asa de fericita :D
RăspundețiȘtergereAs fi vrut sa-mi mai iau ceva , dar din pacate nu mai am bani :(
Mai ales ca marti imi i-au si volumul 7 din Vampirii sudului > Plus , ca daca ar sti tata cati bani cheltui pe carti .... ar avea ce sa ma certe ! :(
Scz ! Am vrut sa spun volumul 6 ! Of !!! unde mi-o fi gandul ?
RăspundețiȘtergereSi eu am cateva volume care imi trebuie pentru unele din seriile mele incomplete, dar nu e perioada mea cea mai buna cu banii acum..din pacate :(
RăspundețiȘtergereChestia e ca la mine nu prea am perioade in care sa am bani :D Dar cred ca imi ajunge o carte pe saptamana !:D
RăspundețiȘtergere